Amazoni Äri?
Ehita kiirelt online äri ja kasvata oma müüke maailma suurimas "kaubanduskeskuses", Amazonis
September 25, 2018
Viktor Villand esinemas Eesti esimesel Asukohavabaduse konverensil. Foto: Marit Kuusk
Viktor Villand on pühendanud oma elust enam kui 4 aastat Amazoni äri õppimisele ja arendamisele. Praeguseks on nende ettevõttes enam kui 40 töötajat, töötavad nelja brändi kallal, on välja lasknud üle 300 toote ning müüvad üheksal Amazoni platvormil. Sel suvel pani Viktor kokku online-minikursuse, mis on tasuta ning olemas ka eestikeelsena.

“Mäletan liigagi selgelt, mida tähendab olukord, kui teha omal nahal läbi kõik vead, millest nad nendel erinevatel Amazoni koolitusel ei rääkinud – see oli ikka päris kohutav tunne,” meenutas Viktor olukorda, kus ta oli juba kümneid tuhandeid koolituse alla pannud ning tuupinud kui hull, kuid ikka ei midagi.

Sõbrad ka juba kõrvalt ütlesid, et kuule, ikka täpselt see sama jutt, aga tulemusi ei kuskil, aitab küll, lõpeta ära see jama. Kuid Viktor ei jätnud jonni, sest usk endasse oli tal alles.

Tundub, et õigesti tegi, kuna tänaseks on tal edukas Amazoni äri, mis toonud Amazoni turule üle 300 toote ning saavutas 2.5 aastat peale alustamist müügikäibeks enam kui 1.5 miljonit dollarit kuus.
“Selleks, et sinna punkti jõuda, oli meeletult kaotusi ja hulk õppimist, mis võttis aega, vaeva ja energiat. Samal ajal kolisin Filipiinidele, et luua süsteem ning oma ettevõte automatiseerida,” kirjeldas Viktor Villand. Tänaseks on mees koos oma äripartner Toni Raehalme´ga kokku pannud mitu Amazoni-teemalist koolitust.  
Pildid: www.tonyandvik.com ekraanitõmmised
Soov oma valikutes vaba olla

“Ma unistasin jah juba pikka aega sellisest elust, et saaks oma läpakaga olla, kus ma tahan, et õppida ja töötada arvuti taga, ning olla oma tegemistes ja valikutes vaba,” kirjeldas Villand.
Tänaseks räägivad faktid iseenda eest. Nimelt on tema Skype kasutaja tunnuslause ​“Mida me mõtleme, selleks saame” ning mitte enam mõte, vaid reaalsus see, et Viktor saab elada, olla ja töötada täiesti asukohavabalt, kus iganes ta soovib.

Ühtlasi, kui veel mõni aeg tagasi oli mehe eesmärk sõnastatud miljoni dollarina, on nüüdseks sõna “miljon” alles jäänud, kuid lause mõte ja olemus sootuks teine. Nimelt on Viktori sooviks mõjutada enam kui miljoni inimese elu. Sellest tulenevalt on praeguseks nii tema enda kui kogu nende ettevõtte peamiseks fookuseks kasv ja panustamine (growth & contribution). Nii on ka @tonyandvik.com aadressi pealt tulevate meilide jaluses kolm sõna “BUILD | GROW | PROSPER”.

Miks just süsteemide ja koolituse loomine?

“Sest sõbrad palusid ning enda ettevõtte meeskonda oli vaja nagunii koolitada,” on Viktori poolt naljaga pooleks öeldud lühike vastus.

Samas reaalsus täpselt niisugune ongi, kuna olles ise kõik need protsessid korduvalt, läbi meeletute vigade ja ebaõnnestumiste, läbi teinud, tekkis Viktoril reaalne soov ja vajadus luua iseenda koolitus. Seda enam, et siit ja sealt pidevalt küsiti, et räägi ja õpeta. Nii sündiski koolituste idee reaalsest praktilisest vajadusest.


        ”Minu kirg on süsteemid ja süsteemide loomine ning minu eesmärgiks, mis eelmisel aastal
         täitus ning mida nüüdseks oluliselt edasi arendanud ja paremaks lihvinud oleme, oli luua
         süsteem, mis on Amazoni müüjatele blueprint, mida järgides jõuaksid nad eduni,” 
         kinnitas Viktor.

Praeguseks kokku pandud 8-nädalane kursus (järgmise kursuse algusajaks 5.10.18) on sisuliselt tema enda edu koopia: treening, kus samm sammu haaval iganädalased kodutööd, eesmärgid ja õpetused ning iganädalased webinarid, kus ta vastab küsimustele.

Sealt kursuselt on ta välja korjanud kõik ebaolulise ning alles on jäänud vaid oluline ja väga spetsiifiline, kuid samas lihtsalt kirja pandud ehk justkui vanaema seletatud juhised.
“Kokkuvõtlikult võiks öelda, et kursuse esimesel nädalal mõtled sellest, mis on Sinu kirg ja mida Sa tahaksid müüa ning kursuse viimasel ehk kaheksandal nädalal Sa mitte ei harjuta müümist, vaid juba müüdki seda reaalselt Amazonis,” võttis Viktor kogu 8-nädalase meistrikursuse lühidalt kokku. 
Tasuta minikursus

Selle, 5 moodulist ja 20 õppetükist koosneva tasuta minikursuse taga on soov aidata inimestel silmaringi avardada ning õppida, kuidas Amazoni äri käib, et nad suudaksid selle põhjal otsustada, kas see on midagi nende jaoks või mitte.
Ja sealt edasi saavad need, kellel valdkonna vastu tõsisem huvi ning kes näevad, et seesugune ettevõtlusvorm neile sobib, juba süvitsi minna ning soovi korral 8-nädalasel kursusel osaleda.

    “Hästi oluline on mõista, et see pole mingi kiiresti rikkaks saamise äri skeem. See on
     ettevõtlus ning täpselt nii, nagu iga teine ettevõtlusvorm, nõuab ka Amazon pühendumist,
     õppimist ja oskuslikku tegutsemist,” rõhutas Viktor Villand.

Edu valem?

Kui uurida Viktorilt tema edu valemit, muigab ta vaikselt ning ütleb, et ega siin polegi muud, kui et õppima peab, ja tuleb olla selle ala fanaatik. “Ma olin ikka tõeline fanatt ja eks ma ole seda siiani. Lihtsalt, nüüdseks olen jõudnud palgata omale 40 inimest, kes mind abistavad,” naeris ta.
Viktor koos nende ettevõtte töötajatega
Kõik töötajad, nagu ka ta ise, teevad oma tööd asukohavabalt, ning hetkel on valdavalt tegemist pere ja laste kõrvalt töötavatega naistega, kes väärtustavad seda, et saavad ajal, kui nad tööd teevad, oma perega koos olla.

​”Minu meelest peakski üks ettevõte olema selline, mis aitab inimesel leida tema kutsumust ja seda, mis teda tõeliselt õnnelikuks teeb,” kirjeldas Viktor, kes peab hästi oluliseks, et iga inimene saaks teha seda, milleks ta siia maailma on toodud, ja seda kõike mitte endale hoidma, vaid ka teistega jagama.

“Sest lõppkokkuvõttes on inimene õnnelik siis, kui ta saab ennast siin maailmas rakendada ja seda maailma kuidagi läbi iseenda arengu paremaks teha. Ühesõnaga, et saad ise aina paremaks ja muudad seeläbi seda, kus Sa elad, samuti paremaks,” võttis ta enda mõtted kokku.
Viktor Villand Eesti esimesel Asukohavabaduse konverensil. Fotod: Marit Kuusk
By Kristi Märk
September 25, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 20, 2018 by Roxie
Peale seda, kui Sa oled ette valmistanud ja aktiveerinud enda toote müügilehe, repared and activate your listing, on Sul vaja müükide saamiseks ja Amazonis edu saavutamiseks seda lehekülge pidevalt täiendada ning enda konto eest hästi hoolitseda. 

Võimalikult “terve” konto (healthy account) on oluline nii Sulle endale kui ka selleks, et Amazon ei sulgeks Su müügilehekülge ega kontot.

On oluline, et Su tegevus on süstemaatiline, põhinedes numbritel ja uurimustel, mis Amazon Sulle andnud on. Kui müügilehekülg on hästi tehtud, pole optimeerimine alguses vajalik. Seega saad Sa jätkata koheselt pingereastamise ja müükide suurendamisega.
Amazoni reklaamid
Alguses on Sul vaja enda toodet reklaamida, et suurendada nähtavust, tõusta pingereas, koguda strateegia jaoks andmeid ja teha müüke. 

Eesmärgiks on olla mõne märksõna otsingu eesotsas ja saada orgaanilisi müüke. Amazoni reklaamid levitavad Sinu toodet läbi mitmete märksõnade ja annavad Sulle läbi klikkide ja müükide ülevaate selle kohta, millised märksõnad või märksõna fraasid kõige populaarsemad on.

Hiljem saad Sa enda edasise strateegia ehitada ümber nende märksõnade, et pingereas kiiremini tõusta. Näiteks, keegi müüb mullet-soenguga parukaid ja reklaamib neid Amazonis niisuguste märksõnadega nagu “mullet wig”, “mullet headband”, “mullet on the go” jne 2-4 nädalat.

Ütleme, et raportis saab “mullet on the go” kõige enim klikke ja müüke, mis on ilmselgelt ka võitnud märksõna. Sealt edasi saad Sa panustada rohkem raha sellele konkreetsele märksõnafraasile, et seda pingereas kõrgemale tõsta ning selle tulemusel saada orgaanilisi müüke.

Soovitus: Amazonis on müük registreeritud alles peale seda, kui toode on ka kohale toimetatud. Seega jää kohe päris rahulikuks, kui Sa näed esimeste reklaamimiste päevade jooksul enda Sponsored Product Dashboard lehel ainult kulusid, kuid ei mingeid müüke. Kui Su reklaamide peale kulub rohkem, kui Sa soovid, tee paus või vähenda igapäevast eelarvet.
Toote hindamine
Peale enda tootele arvustuste kogumist ja reklaami tegemist, on Sul vaja koguda ja hinnata selleks ajaks olemasolevaid andmeid. 

See aitab teha selge otsuse, kas Sul on vaja enda toote müügilehte täiendada või tegeleda selle pingereastamisega.
 
Kui konverteerimise määr on alla 15%, täienda toote müügilehte. Vastasel juhul võid jätkata pingereastamisega.

Konversioon tähendab seda hulka inimesi, kes külastavad Sinu müügilehekülge ja ostavad Sinu toodet. 

Näiteks, oletame, et Su lehel on 20 külastajat päevas. Sellest 20 külastajast ainult üks ostab Su toote. Sel juhul on konversiooni määr [(1 / 20) * 100] ehk 5%.

Soovitus: Sa saad enda toote müügilehekülje paremaks muuta läbi selle, et täiendad pilte, tekste ja arvustusi. Pea meeles, et kliendid võrdlevad Sinu müügilehte Sinu konkurentide omadega. 

Müügilehe optimeerimine 
Kui Su müügilehe konversiooni määr on alla 15%, on Sul vaja seda optimeerida, et jõuda enda sihtgrupini, kes Su tootel klikib ja seda ostab.

Seal on mitmeid elemente, mis mõjutavad Sinu Amazoni müügilehe konversiooni määra: märksõnad, hind, arvustused, pildid, pealkirjad, sisupunktid ja kirjeldus.

Paranda kõiki neid elemente, muutes neid asjakohasemaks ja kompetentsemaks, pakkudes hea kvaliteediga tooteid, millel positiivsed arvustused. Lisaks on vaja kliente veenda, et Sinu toode on parem kui teised samalaadsed turul oleval tooted.

Hea konversiooni määr on 20% ja üles; normaalne on 10% - 20%; ja halb on 0% - 10%. Kui Sul tekib konversiooniga probleemiga, on Sul vaja enda tooteotsing uuesti teha, kaasa arvatud enda toote blueprint, kuni Sa leiad vastuse, miks kliendid võiksid osta pigem Sinu kui Su konkurentide toodet.
Pingereastamine
Pingereastamine (ranking) tähendab otsitulemuste leheküljel esimeste hulgas olemist, kui keegi proovib otsida midagi, kasutades Sinu märksõnafraasi.

Selle tulemuseks on olukord, kus Sa saad müüke ilma tasulise reklaamita – seetõttu nimetataksegi neid “orgaanilisteks müükideks”. 

Leia kõige populaarsem märksõna läbi enda Search Term Report kasutamise. 
Õpi, selle video abil, kuidas seda raportit lugeda.
Kui Sa oled enda jaoks selle võitnud märksõna, mis tähendab, et sellel on rohkem kui 15% konversiooni määr, võid Sa investeerida enda ärisse läbi allahindluskampaaniate Product Giveaways kaudu. 

Niimoodi tehes, ütleb see protsess Amazonile, et Su toode on populaarne, mis tõstab lõpptulemusena Su kohta Amazoni pingereas veelgi. See omakorda viib rohkemate arvustusteni.

Sa saad seda teha nii:

1.   Vali Amazon Search Term Report abil välja võitjaks tulnud märksõnafraas.
2.   Loo selle märksõnaga reklaamikampaania ja ole valmis pakkuma kuni 5 dollarit kliki eest. Nende           kampaaniate jaoks saad Sa kasutada niisugust asja nagu BID+.
3.   Loo enda tootele 90% allahindlusega kampaaniaid.
4.   Broneeri enda laoseisust kogus, mida Sa soovid päevas müüa.
5.   Seadista müügilehe valikud nii, et iga inimene saab osta vaid maksimaalselt ühe ühiku.
6.   Reklaami kupongi koodi oma esilehe URL-iga, mis sisaldab seda märksõna.
7.   Anna ära 10 ühikut päevas.
8.   Tee seda kampaaniat 8-10 päeva, mille jooksul kasutad iga päeva erinevaid koode. See tähendab,          et kui need 10 ühikut on otsas, sulge selle päeva kood. Ja seejärel korda sama kuulutust iga päev            uue koodiga.

Hinda tulemusi 
Peale 10 päeva Product Giveaway kampaaniat tegutse järgnevalt:

1.   Sulge kupongi koodid
2.   Vabasta broneeritud laoseis
3.   Hinda toote kohta pingereas enne/pärast
4.   HInda toote müüke enne/pärast 
5.   Oota 7 päeva
6.   Hinda uuesti nii kohta pingereas kui müüke

Siin on näide toote pingereastamisest ja müügist enne ja pärast Product Giveaway läbiviimist:
Igale reale vastab üks toode ja ühe märksõna ränking. Esimeses tulbas on number, mitu ühikut 8-päevase promo jooksul laiali jagati.

Teises tulbas on kogusumma, mis selle kampaania jooksul kulus, kaasa arvatud toote-, transpordi ja reklaamikulu. Kolmandas tulbas on igapäevased müügid enne ja neljandas igapäevased müügid peale kampaaniat.

Viies lahter on ränking enne ja kuuendas peale kampaaniat, mis tähendab, et peale 9 päeva on Sinu toote müügilehekülg juba otsingu esimesel lehel.
Viimane tulp on ROI tulemus, mis tähendab päevade arvu, mis kulus, et kampaaniale kulunud raha tagasi teenida.

Mida kallim toode, seda suurem investeering. Mida väiksem konkurents, sest vähem ühikuid on Sul vaja ära anda. Ühtlasi, nende ühikute hulka võib mõjutada ka aastaaeg.

Viimaseks, kui see kampaania ei tööta nii hästi, kui Sa lootsid, ära heida meelt, sest kuigi see on väga efektiivne meetod, mille abil pingereas tõusta, ei ole see siiski ainus meetod. 
By Roxie
September 20, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 19, 2018 by Roxie
Seni, kui Sa ootad, et Su toode saabuks Amazoni lattu, kasuta seda aega, et tegeleda oma toote müügilehega. Pea meeles, et see on Sinu müügitööriist, mis põhineb kõigil nendel otsingutel [1], mis me teinud oleme.

Enamik Amazoni müüjaid seesuguse eeltööga ei tegele ja tänu sellele on meie konkurentsieeliseks kogu see info, mida saame kasutada, et võrreldes konkurentidega panna kokku parem müügileht.

Siin on 5 asja, mida on vaja teha enne toote müügilehe lansseerimist, optimeerimist ja pingereastamist.
Märksõna otsing
Kui keegi otsib midagi internetist, sisestab ta sinna üksiku märksõna või siis mitu sõna, mis moodustavad märksõna fraasi.

Kui keegi soovib midagi osta, toimib Amazoni otsingus täpselt sama põhimõte. Kõige olulisem märksõna, mis Sinu toodet iseloomustab, peab asuma toote pealkirjas. Lisaks võid Sa märksõnu või märksõna fraase lisada enda toote sisupunktidesse (bullet points).
Amazon Seller Central´i taustaprogrammis saad Sa lisada märksõnu, pilte ja muud infot. See mahutab maksimaalselt 250 tähemärki, komasid pole ja sõnade kordamise vajadus puudub.
Märksõnad aitavad suurendada Sinu toote nähtavust, mis omakorda viib müügini. Sul on vaja leida enda toote kohta kõige asjakohasemad, enim otsitud ja kõige madalama konkurentsiga märksõnad, ja lisada need enda pealkirja, sisupunktidesse, ja taustaprogrammi.
See ütleb Amazonile, missugust toodet Sa müüd ning mis on need märksõnad, millega Sul on vaja enda toode registreerida.

Sa võid enda toote märksõnade tekitamiseks kasutada erinevaid tehnikaid, nagu näiteks meelega valesti kirjutamine (sest märksõna otsingus kirjutavad inimesed teinekord sõnu kogemata valesti), teiste brändide nimed ja erinevad hooajalised märksõnad nagu “jõulud”, “uus aasta”, “suvi” jne.
Soovitus: Kõige olulisemat ja enim otsitud märksõna fraasi kasuta kohe enda toote pealkirjas.

Amazoni copywriting
Kui Sa alles alustad enda Amazoni äriga, tähendab Amazon copywriting pealkirja, sisupunkte ja toote kirjeldust. 

Kasuta enda Product Blueprint dokumendis olevat infot kui lahendust, mille abil tuua välja kirjeldus, mis põhineb mõne konkurendi toote negatiivsel arvustusel ja Sinu klientide demograafial. Ühtlasi proovi mõelda olukordadele, mis juhtudel võiks Sinu toode kõige populaarsemaks osutuda.
Lisa see info ja kirjuta enda sisupunktidesse, kuna see on ülejäänud tootekirjeldusega võrreldes kõige olulisem osa.

Soovitus: Kõige levinum viga, mida müüjad teevad, on kirjutada sellest, mis sellel tootel on või mida see teeb, selle asemel, et rääkida eelistest, mis selle toote omamisega kaasnevad.
Viimase sisupunktina või tootekirjelduse lõppu lisa alati “call to action”, et tuletada külastajatele meelde, et nad Su toote endale ostukorvi lisaksid.

Sa saad kasutada seda Amazon Description Editor lehekülge, et luua ahvatlevam tootekirjeldus. Sa võid ka copywriting teema peale palgata kellegi Fiverr või UpWork vahendusel.

Ühtlasi on Sul võimalik enda teksti osas tutvuda nende juhistega:

Toote pildid 
Amazoni toote müügilehe juures on olemas koht seitsmele pildile. Peale seda, kui Sa oled õiged märksõnad indekseerinud, on just toote pildid järgmised kõige olulisemad asjad, et selles äris õnnestuda. 

Seepärast kasuta hea kvaliteediga, teravaid ja puhtaid fotosid, mis on atraktiivsed, pannes Amazoni külastajad Su toote müügilehel klikkima. Eriti kehtib see peamise tunnusfoto kohta.

Mõista enda klientide vajadusi, ihasid, hirme ja kirge ning näita seda läbi oma piltide.
See kõik aitab Su toote müügile oluliselt kaasa.
Soovitus: Nii palju kui võimalik, ära lisa piltide peale logosid või tekste. Kui Sul on vaja mingi informatiivne tekst siiski lisada, tee seda lühidalt ning pea meeles, et kohe kindlasti ei tohiks see olla müügitekst. See on miski, mida teed omal vastutusel, kuna Amazon sellele hästi ei vaata.

Enne jätkamist loe: Amazon Images Terms of Service.
Toote müügilehe aktiveerimine 
Nüüd, kui Sul on olemas Sinu märksõnad ja fraasid enda toote müügilehe, pealkirja, sisupunktide, toote kirjelduse ja hinna kohta ning kui Su kaup on Amazoni lattu kohale jõudnud, saad Sa enda toote müügilehe aktiveerida. Kui aktiveeritud, hakkavad ka müügid tulema.
Arvustuste saamine 
Enamik kliente võtavad enne ostmist arvesse toote juures olevaid arvustusi, seda eriti siis, kui seal on palju kvaliteetset tagasisidet. See tõstab tooteringluse kiirust, müüke ja sellel on otsene mõju pingereale. Amazon ei luba arvustusi kuidagi välja meelitada või nende eest mistahes kingitusi anda. Küll aga on lubatud klientidelt küsida ausalt toote arvustust ja tagasisidet.

Vastutusest loobumine: Arvustuste saamiseks on mitmeid riskantseid viise ja me ei võta endale vastutust tagajärgede eest, kui Sa otsustad kasutada midagi järgnevatest tehnikatest.

1. Palud oma sõpradel osta Amazonist Sinu täishinnaga toode ja järgid samme, mis on 
toodud sellel lingil.

2. Ühined privaatse Amazoni arvustuste Facebooki grupiga (Amazon Reviewers Group Facebook Page) ja küsid sealsetelt liikmetelt, kes on sarnaseid tooteid juba arvustanud, kas keegi soovib ka Sinu tootele arvustust kirjutada.

3. Pöördu Amazoni top arvustajate poole (Amazon List of Top Reviewers). Küsi, kuidas nad saaksid Sinu toodet arvustada ja järgi nende poolt antud juhiseid. Ära agiteeri ega motiveeri!

By Roxie
September 19, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 18, 2018 by Roxie
Peale seda, kui oleme teinud oma esimest ideaalset toodet puudutava otsingu ja uurimistöö, hakkame nüüd otsima õiget tarnijat.

Esiteks on oluline, et Sa oleksid teadlik, mis on see, mille tõttu Su toode ülejäänud massist eristub.
 
Teiseks on oluline tagada hea kvaliteet ning seejärel kõnealune toode kiiresti Amazoni poole teele panna.
X-faktor
Sa küsid, mis on X-faktor? See on lisaväärtus, mis Sinu tootel on, kuid konkurentidel mitte.

See on ennekõike näha peamisest pildist, hinnast ja pealkirjast, mis suunavad Sinu sihtgruppi Su tootel klikkima. Üldjuhul tehakse seda esmalt läbi Amazoni reklaami.

Meie eesmärk on olla pingereas võimalikult eespool ning saada orgaanilisi müüke, mis tähendab, et kliendid klikivad meie toote müügilehel ilma tasuliste reklaamide abita.

Eeldades, et Sa oled teinud enda toote turu-uuringu ning Sul on kokku pandud ideaalse toote blueprint, on Sul nüüdseks enda toote X-faktori kindlakstegemisel oluline konkurentsieelis.

Sa võid teha parema kvaliteediga peamise pildi või siis lisada oma esmase pildi juurde täiendavaid elemente, nagu näiteks pakend või sama hinnaga lisatoode. Ühtlasi saad täiendada ka pealkirja, muutes seda paremaks läbi selle, et lahendad selle sisus enda konkurentide arvustustest välja tulnud probleemseid kohti.
Sel moel väärtust lisades on Sul võrreldes enda konkurentidega võimalus pingereas kiiremini tõusta.
Tootenäidised
Ajal, kui enamik Alibaba tootjatel on hea maine, on Sul ikkagi vaja veenduda, et nad said aru, mida Sa enda tootelt soovid ja ootad. 

Kui oled selgeks teinud tootjad, kes Sinu toodet teevad, telli erinevatelt tegijatelt vähemalt 3-5 tootenäidist, mille eest saad tasuda PayPali kaudu.

Sa võid Amazonist tellida ka enda konkurendi toote, et võrrelda selle kvaliteeti Sinu poolt tootjate käest tellitud näidiste omaga.

Kui oled tootenäidised kätte saanud, võrdle neid esmalt toote blueprindiga ja seejärel kõrvuta neid konkurendi tootega, hinnates, kas ka seal on võimalikud sarnased probleemid, kui need, mis konkurendi toote arvustuste põhjal välja tulnud.
Muus osas tuvasta ja analüüsi, millise tootja poolt saadetud näidis on parima kvaliteediga.

Seejärel otsusta, kas Sa jätkad enda poolt valitud tootega, võttes arvesse seda, et kõik selle tootega seotud võimalikud probleemkohad oleks lahendatavad ja toote müük kasumlik.
Toote tellimine
Kui Sa oled otsustanud, millise tootja käest Sa enda toote tellid, saada neile e-posti teel ostutellimuse päring.

Seda nimetatakse ka hinnapakkumiseks või kaubaarveks. Enne, kui nad tootma hakkavad, soovivad nad Sinult esimese 30% ettemaksu tasumist

Kui kaup on laos olemas, on vaja maksta 100%. Ideaalversioon on hakata müüma neid tooteid, mis on tarnijal juba valmis, jättes sedasi vahele tootmise protsessi.
Maksemeetodina soovitame Sul kasutada PayPal või Alibaba turvalist makset.

ÄRA TEE ühtegi makset kellegi erakontole ega kasuta tarnijale maksmiseks Western Union´it.

SOOVITUS: Kui toode on tehtud ja transpordiks stardivalmis, maksa 70% tasust, kuid seda alles peale toodete kontrolli.
Toodete kontroll
Enne, kui Sa saad tellida toodete kontrolli, on Sul vaja enda tootenimekirja; FNSKU (Fulfillment Network Stock Keeping Unit) etikette (pdf), mis tootja saab iga eseme peale panna; transpordi plaani ja transpordiks vajalikke etikette (pdf) pealiskarpide jaoks, et tarnija saaks need pappkastide peale kinnitada. 

Sa saad googeldada “Inspection Service China”, kust Sa leiad mitmeid variante, mille vahelt valida. Saada neile juhend, mille aluseks Sinu toote blueprint, ja nad saadavad Sulle pakkumise.

Pikemas perspektiivis soovitame seda, et Sa telliksid kontrolli iga partii kohta, et vältida toodete halba kvaliteeti ning sellest tulenevaid Amazoni klientide negatiivseid arvustusi.

Toodete kontroll
Kui toode on kontrolli läbinud, palu enda tarnijal see saadetis Amazoni lao poole teele panna.
On olemas kahte tüüpi saatmise võimalusi: õhu kaudu, mis võtab 7-15 päeva või siis meretsi, milleks kulub 40-60 päeva.

Esimese toote puhul soovitame soojalt esimest varianti, kuna sedasi jõuavad Su tooted Amazoni lattu oluliselt varem ning kogu protsess saab kiiremini jätkuda.

Ühtlasi, paljud tootjad ei pakugi meretranspordi võimalust, kuna sellega kaasneb päris mahukas paberimajandus.

Kui Sa oled näinud ning saanud tõestust, et Su toode müüb, võid hakata otsima isiklikku laevandusagenti või ekspediitorfirmat.

Kohe, kui Su tooted on Amazoni jõudnud, ladustatakse need ära. Kui klient Su toote ostab, võtab Amazon selle sealt laost, pakib ära ja toimetab kliendini.

Amazon võtab Sinu käest tasu ladustamise ning pakkimise eest ning klient tasub selle eest, et saadetis jõuaks tema poolt määratud aadressile.

Soovitus: Saates kaupasid USAsse, hoia iga saadetise väärtus alla 800 dollari, et vältida võimalikku jama tollis. Saates tooteid Euroopasse ja Kanadasse, vajad Sa agenti, kes võtab Sinult tollimaksu, et Su tooted tolli kinni ei jääks. 
By Roxie
September 18, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 17, 2018 by Roxie
Iga edukas teekond algab lihtsa uurimustööga. Ükskõik, kas see teekond on akadeemiline või seotud toidu, tervise, fitnessi, reisimise või äriga. 

Meil on vaja natuke tausta uurida, enne, kui söandame tundmatus kohas vette hüpata.
Miks? See on enesealalhoiuinstinkt. Kuigi anname endale aru, et see on riskantne, on seesugune turvalisuse otsimine meie loomuses.

Kuidas on võimalik tunda end turvaliselt isegi siis, kui see on riskiga seotud? Enne, kui Sa said teada, et see on riskantne, tegid Sa juba ära enda uurimistöö. Sa lugesid kusagilt, mis on plussid ja miinused.

Sa tead edukuse määra ja tõenäosust, kui otsustad seda teha. Ja Sa tead ka seda, mida Sul on kaotada, kui Sa läbi kukud. Selle teadmisega on tegemist teadlikult võetud riskiga, mis on – eriti, kui arvestada tulemust, mis lõpus ootab – seda kõike väärt.

Jah, Amazoni äris on risk, kuid kasu on rohkem, seda eriti siis, kui enda algne uurimistöö 
korralikult ja õigesti teha.

Sa tead juba seda, kui palju Sa riskid või investeerid, kui Sa enda Amazoni äriga alustad. Allpool oleme toonud viis asja, mida Sul on vaja enda Amazoni äriga alustamist teha.

See nimekiri säästab Sinu aega ja vähendab tõenäosust, et teed mõne eriti suure ja saatusliku vea.
#1 Toote otsing
Esimene asi, mida Sul on vaja teha, kui enda Amazoni äriga alustad, on leida toode, 
mida müüma hakata.

On oluline, et Su esimesel tootel oleks korralik nõudlus, madal konkurents ja madal 
pakkumine Amazonis.

See peab olema lihtne ja mitte pikkadest juhenditest sõltuv, kuid hea kvaliteediga toode.
Pea meeles, et hea kvaliteediga toode on halbade arvustuste vältimiseks kõige olulisem faktor.
Toode peab olema väike ja kerge, eelistatult umbes 400g, et Sa ei peaks maksma hiigelsuuri transpordikulusid ning toode oleks lennukiga transporditav. Nii saabub see toode Amazoni lattu 7 päevaga. Kui Sa kasutad meretransporti, võib toote kohalejõudmiseks kuluda kuni mitu kuud.

On väga soovitatav, et hind jääks vahemikku 10 – 40 dollarit, kuna kliendid on selle 
summa ulatuses impulsiivsed ostjad.

Kuna see on hinnavahemik, millele suunitletud oleme, tuleb meil leida toode, mida on odav toota, eelistatavalt on tükihind 1 – 3 USD-d, kuna nii saame tellida 50-300 tükki. Sel viisil on Sinu investeering ja transpordikulud madalad.

Enda esimest toodet on võimalik leida Amazon Best Sellers, Amazon New Releases ja Amazon Search abil.
Selleks, et hinnata toote nõudlust, lae endale alla DS Amazon Quick View äpp. See on koht, kus Sa saad iga toote kohta vaadata Best Seller Rank (BSR) numbrit, mida uuendatakse Amazonis iga tunni tagant. 
Ühtlasi on siin sammhaaval toodud ära protsess, kuidas ära tunda ja tuvastada toote võimalust:
           1. Mine Amazon New Releases
           2. Mine sealt edasi kolmandasse või neljandasse kategooriasse
           3. Leia lihtne, kerge ja väike toode, mille hinnavahemik on 10 – 40 dollarit, mille BSR on                             maksimaalselt 4. 20,000 ja millel on ainult sellised arvustused, kus on ainult maksimaalne hinne             100.
Kui Sa oled enda toote leidnud, tuvasta ka enda potentsiaalsed konkurendid ja hinda
nende tootekirjeldust: otsi üles märksõnad, millega seoses see toode kõige populaarsem on ja analüüsi, kas Sa suudad teha parema toodet iseloomustava pildi, kui need, mida Su konkurendid kasutavad. 
Seejärel hinda konkurentsi lähtuvalt järgnevatest tasemetest, et teada saada, kui kõrge või madal see konkurents on: 
Level 1: 1-3 pilti, 0-20 arvustust, lühikesed sisupunktid, lühike kirjeldus, videot ei ole
Level 2: 7 pilti, 20-100 arvustust, lühikesed sisupunktid, lühike kirjeldus, videot ei ole
Level 3: 7 pilti, 100 - 300 arvustust, pikemad sisupunktid, tagasihoidlik kirjeldus, videot ei ole
Level 4: 7 pilti, 300 - 500 arvustust, pikemad sisupunktid, tagasihoidlik kirjeldus, videot ei ole
Level 5: 7 pilti, üle 500 arvustuse, tugevad sisupunktid, pildid toote kirjelduses, 
video on loendis olemas

Soovitus: Piltide vähesus on parim madala konkurentsi indikaator
On olemas mõned tööriistad, mida saad toote otsingut tehes kasutada, näiteks Unicorn Smasher või Jungle Scout. Lisaks võid selleks kasutada ka Product Research Sheet dokumenti.
#2 Patendi uuring
Amazon võtab intellektuaalse omandi teemat väga tõsiselt.
Seetõttu, on Sul vaja (peale seda, kui oled otsustanud, millist toodet Sa müüa soovid) läbi patendi uuringu teada saada, kas Sinu brändil või tootel on olemas kehtiv kaubamärk.

Seejuures on väljakutse selles, et võimatu on olla 100% kindel, et miski pole juba patenteeritud, kuna see on niisugune asi, mis tuleb ja läheb ning patendid on turupõhised (nt USA, Kanada, Euroopa ja Hiina).

Sellest hoolimata ei peaks see Sind kuidagi takistama. Et riski minimaliseerida, telli alustuseks minimaalne kogus kaupa. Nii saad Sa alustada ka näiteks ainult enda esimese 100 tooteühikuga. Amazon aktsepteerib seda täielikult.

Siin erinevate turgude patentide otsingu lingid, mida Sa kasutada saad:

          US: https://www.uspto.gov/

Soovitus: Kui on olemas palju müüjaid, kes müüvad täpselt sama toodet, tähendab see 
üldjuhul seda, et see toode pole veel patenteeritud.
#3 Kasumlikkus 
Tehes kasumlikkuse arvutamise eeltööd, on Sul vaja küsida potentsiaalsetelt enda toote tarnijatelt tootmiskulu, minimaalset tellimuse kogust, kui kaua toodete valmistamiseks aega kulub ning USAsse transportimise maksumus.
Sa võid leida need potentsiaalsed tarnijad www.alibaba.com leheküljelt, märkides ära “Golden Supplier” ja “Trade Assurance” lahtrid, kuna need on usaldusväärsed tegijad.

Kasuta Product Research Sheet dokumenti, et sisestada võtmeinformatsiooni lahtrisse kogu toodet puudutav info, mis oled kokku kogunud.

Selle põhjal on Sul võimalik arvutada enda koguinvesteering ning neto- ja brutokasum, mis tekib, kui Sa Amazonis müüma hakkad.

#4 Toote turuanalüüs / Ideaalse toote blueprint
Selle uuringu jooksul kogume infot enda poolt müügiks väljavalitud toote idee kohta. Loe ja uuri konkurentide arvustusi, et mõista enda potentsiaalsete klientide vajadusi.

Klientide arvustused annavad meile väärtuslikku infot, nagu näiteks toote võimalik kvaliteet, kasutatavus ja turvalisust puudutavad asjaolud. Nii saame teada muuhulgas ka selle, mida meil on vaja vältida, kui tarnime oma toodet Hiinast, hindame tootenäidiseid või paneme kokku toote kirjelduse sisu.

Nende probleemsete kohtade eemaldamine tõstab meie toote turu parimate hulka.

Kasuta Product blueprint template dokumenti, mis aitab Sind selle toote turu-uuringu läbiviimisel.
#5 Toote müügileht & transport 
Loo enda toote müügilehe kirjeldus, kasutades UPC (Universal Product Code) koodi ja tee enda Amazon Seller Central´is näidis transpordiplaan, et saaksid teada, kas Amazon lubab Sul 
seda toodet müüa.

Amazon võib nõuda Su tootele sertifikaati, mida Sul on vaja omakorda küsida tarnijalt enne, kui nad lubavad Sulle selle toote müüa.

Hiljem, kui Sa kinnitad, et Sa jätkad selle tootega, prindid Sa välja transpordiks vajalikud sildid, ja saadad need tootjale.
On oluline see ära teha enne, kui enda tellimuse kogusumma ära tasud.

Kui Sa oled jõudnud juba tellimuse eest täielikult tasuda ja kui Amazon küsib mistahes täiendavaid dokumente, näiteks sedasama sertifikaati, mida Sa pole tarnijalt saanud, ei ole nad enam tagasiulatuvalt kohustatud Sulle seda kõnealust sertifikaati väljastama.

Boonus: Tegevusplaan 
Meil on vaja luua tegevusplaan, kus on kogu vajalik info, mis me oleme kokku kogunud. Miks? Sest meie sooviks on tuua turule toode, mis on parem kui need, mis seal seni saadaval.
.
Toote blueprint vormis on olemas küsimused toodet puudutavate kaebuste kohta, sealhulgas kvaliteeti, kasutatavust, instruktsioone ja muid probleeme puudutavad teemad.

Selle informatsiooni abil loome me enda toote hankimiseks tegevusplaani, mis on vaja kokku leppida enda tarnijaga, uurides, kas nad suudavad ennetada Sinu nimekirjas olevaid probleeme, sealhulgas lisakulu tekkimist.

Läbi seesuguse protsessi õpid ja mõistad Sa seda, kas Su toote idee on hea või mitte.

Kui Su vastus on pigem ei, otsi teine toode, mis on kasumlikum ja mis võimaldab Sul turul kergemini silma paista ning rohkem domineerida.
By Roxie
September 10, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 17, 2018 by Roxie
Peale seda, kui Sa tead nüüd kõiki etappe, mis Sul vaja läbi käia, et Amazonis edu saavutada, mõtiskled Sa kindlasti selle üle, kui palju on Sul vaja investeerida, et enda Amazoni äriga alustada. 

Mis on minimaalne summa ja mis on soovituslikult igati arvestatav algkapital, millise investeeringuga Amazoni äri alustada?

Ilmselt otsid vastuseid ka nendele küsimustele, et millesse täpsemalt siin ennekõike 
investeerida on vaja. 

Loe läbi see blogipostitus, et saada ülevaade, kuhu investeerimine on kindlasti vajalik ning 
kuhu vabatahtlik. 
Etapp 1: Uurimine & Arendus
Selles faasis on Sul vaja avada enda konto Amazon Seller Central Account keskkonnas. 
Maksumuseks umbes 50 dollarit.  

Sul on vaja ka otsingu tööriista, et Sul oleks olemas kogu vajalik info, mida vajad korralikuks eeltööks ja enda Amazoni äriidee teostamiseks.

On olemas ka tasuta tööriistad, kuid kõige soovituslikum on Jungle Scout, mis läheb Sulle maksma 97 dollarit.

Kokku: 50 – 147 USD
Etapp 2: Hankimine & Transport
Kui Sa oled välja valinud enda toote, mida müüa, jääb esimese tellimuse soovituslik ideaalne kogumaksumus vahemikku 50 – 500 dollarit.
Kui tooted on valmis, on Sinu enda otsus, kas Sa soovid, et keegi kolmas osapool need tooted üle kontrollib või mitte.

See võib maksma minna umbes 200$. Kui Sa oled enda toodetega rahul, võid
Sa need Amazoni poole teele panna. 

Kui Sa valisid väikesed ja kerged tooted, jääb transpordi maksumus vahemikku 50 – 500 dollarit.

Kokku: 100 – 1,200 USD
Etapp 3: Toote müügilehekülje ettevalmistus 
Sa võid selle kirjelduse ise kokku panna ja sel juhul ei lähe see Sulle mitte midagi maksma. Samas võid Sa palgata professionaalse copywriter´i ja kellegi, kes teeb Sulle Amazoni pildid, mille tükihind 200 dollarit.  
On soovitatav palgata keegi, kes nende asjadega tegeleks – seda eriti siis, kui Sul endal pole oskusi, et seda korralikult teha ega aega, et õppida, kuidas seda teha.

Kiirus on Amazonis äris alustamise puhul oluline.

Kokku: 0 – 400 USD
Etapp 4: Lansseerimine, optimeerimine & pingerida
Kui Sa oled enda Amazoni toote müügilehel oleva kirjelduse valmis saanud, on Sul vaja hakata seda reklaamima, et saada enda esimene müük.

Amazoni reklaamikulu 100 dollarit.

Sa võid korraldada ka sooduskampaaniaid, et saada rohkem inimesi enda toote peale klikkima, mis omakorda tõstab Sinu seatud märksõna kohta pingereas ja muudab selle indekseerituks.

Soovitatav on sel moel ära anda 80 toodet, mis läheb Sulle maksma 80 x Sinu toote ühe ühiku maksumus.

Kokku: 100+ USD
Kokkuvõtteks, Sa võid investeerida nii väikese summa, nagu seda on 250 dollarit. Tõsi, sel juhul on Sul vaja arvestada sellega, et esimese müügini võib minna päris korralikult aega ja energiat. Ehk siis, seesugune otsus võib ohustada momentumit, et saada see esimene müük.

Kui Sa soovid tõeliselt kvaliteetset toodet, rohkem aega, et seda kõike saavutada ning enda Amazoni äri kiiret ülesseadmist, on Sul vaja investeerida vähemalt 1000 USD-d.

See on piisav investeering, mis on võimalik tagasi teenida peale seda, kui oled enda toote lansseerinud ning pingereas maksimaalselt ettepoole saanud.

Seal on väga palju inimesi. Sa ei kujuta ettegi, kui paljud Amazonist ostavad.
Selle ärimudeliga ei ole olemas kiiremat viisi, et need väikesed investeeringud tagasi teenida.
By Roxie
September 10, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 10, 2018 by Roxie
Millised neli etappi on Sul vaja läbida eduka Amazoni äri püsti panemiseks? 
Amazon on suurim e-kaubanduse platvorm, mis annab müüjatele mugavuse läbi selle, et neil on ka suurim soorituskeskus, Fulfillment By Amazon (FBA). 

Kui vaatame kõiki neid põhjuseid, pole mingi ime, miks Sa soovid enda online äri just Amazonis alustada.

Lisaks mõtiskled Sa ilmselt selle üle, mis on need asjad, mis aitavad Sul edukaks saada, ilma, et kulutaksid liiga palju aega, raha ja energiat võimalike vigade tegemisele.
Sul veab! Sest Amazon Amazon Mastery kursuse raames arutame ka neid etappe, mis Sul on vaja läbida, et Amazoni äris edukaks saada.

Enne, kui läheme selle diskussiooniga süvitsi, on siin ülevaade, mida Sa selle kursuse raames õppida saad.
Etapp 1: Uurimine & Arendus 
Selles etapis arutame me erinevat tüüpi uurimistööd, mis Sul on vaja teha enne, kui otsustad, millist toodet Sa müüa soovid. 

Me alustame tootevõimaluse leidmisega, teeme patente ja kasumlikkust puudutavat uurimistööd, tegeleme toote blueprint dokumendi ning Amazoni tootekirjelduse loomisega. Kogu selle info ja tulemuste põhjal paneme kokku tegevusplaani.
Kui Sa tead, kust enda küsimustele vastuseid leida, ei võta selle eeltöö tegemine Sinult üldse väga kaua aega.
See on selles suhtes kõige olulisem osa, kuna antud etapi võimuses on Sinu Amazoni äri kas üles ehitada või ära lõhkuda.

Seetõttu on ülioluline, et Sa õpid enne oma aja ja raha investeerimist tundma ning mõistma nii seda äri kui ka enda toodet.
Etapp 2: Hankimine & Transport
See on see etapp, kus me otsime tootjat, kes toodaks meie poolt valitud toote ja saadaks selle Amazoni.
Sinu tootel peab olema X-faktor, mistõttu kliendid eelistavad ja ostavad pigem Sinu kui mõne konkurendi toote.

Kui Sa oled selle X-faktori välja selgitanud ja enda tootjale edastanud, küsid Sa toodete näidiseid. Seejärel tellid toote, uurid oma toodet ja transpordid selle Amazoni lattu.
Etapp 3: Tootekirjelduse ettevalmistus
Ajal, kui Sa ootad, et Su toode jõuaks Amazoni, on aeg valmis panna enda tootekirjelduse tekst.
Selleks on Sul vaja teha mõningast märksõna otsingut ja tegeleda nii copywriting, toote piltide kui ka toote kirjelduse aktiveerimise ning arvustuste saamisega.

Kuna selles etapis ei tunne mitte keegi Sinu brändi, on kõik need etapid vajalikud, et saada enda esimene müük.
Etapp 4: Lansseerimine & pingerida
Kui Sul on enda esimene müük käes, on aeg enda tootele hoogu juurde lükata läbi lansseerimise ja pingereas tõusmise.
Selles etapis teed Sa juba Amazonis müüke, kuid selleks, et enda investeering kiiremini tagasi teenida (Return of Investment - ROI), on Sul vaja rohkem müüke.
Selleks, et rohkem müüa, on Sul vaja rohkem pildis olla. 

Selleks, et rohkem pildis olla, on Sul vaja kasutada Amazoni reklaami, hinnata enda tootekirjeldust, seda optimeerida, enda toodet pingereas tõsta ning teha pidevaid täiendusi ja parandusi.

Kõikidest nendest etappidest teadlik olemine annab Sulle selguse, mida Sa vajad, et enda äriplaan võimalikult targalt ja efektiivselt välja töötada ning ka täide viia.
See teadmine annab Sulle olulise konkurentsieelise võrreldes konkurentidega, kes neid etappe ei järgi.
Nendesamade etappide põhjalikum käsitlemine toimub Amazon Mastery kursuse raames: https://www.tonyandvik.com

By Roxie
September 10, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
July 25, 2018 by Roxie
On olemas palju erinevaid müügiplatvorme, mida enda online äri alustamiseks kasutada. 
Nii et miks just Amazon? 

Selles blogipostituses arutleme põhjuste üle, miks Amazon on parim ärivõimalus ning suurepärane koht, kus alustada iseenda e-kaubanduse impeeriumiga.
1. Amazon on tõeline mammut 
Amazon on turul niivõrd suur tegija, et seda ei saa kohe päris kindlasti ignoreerida. 
2017 aastal oli Amazoni aastane neto müügitulu $177.87 miljardit. Olgu siia kõrvale toodud ka Google $109.65, eBay $9.6, Alibaba is $39.9, Apple $229.23 ja Walmart oma $481.32 miljardiga.
Siinjuures on oluline märkida, et Amazoni asutaja, Jeff Bezos, netoväärtus on $143.1 miljardit, muutes ta esimeseks inimeseks, kellel on see number üle $100 miljardi, ja seeläbi ka number üheks Forbes ajakirja Maailma Miljardäride edetabelis.

Amazon on Top Online Retail Store, mille igakuine keskmine traffic on 1.87 miljardit, mille osakaal  (traffic share) moodustab 54.1%. Talle järgnevad eBay ja Walmart. 
See on põhjuseks, miks tõenäosus kliente leida ja müüke teha, on isegi väikeste start-up äride puhul suuresti Sinu kasuks. 
2. Amazon investeerib kõvasti enda kasvu
Amazoni klientide hulk on suur ka seetõttu, et nad registreerivad inimesi Amazon Prime liikmeteks, mis tähendab rohkem pakkumisi, allahindlusi ja kampaaniaid. 

Samamoodi laiendavad nad turgu väljaspool USA-d ja omandavad turuosa olemasolevatel turgudel.
Amazoni müüja seisukohast vaadates on need olulised eelised. 
3. Amazonis on liiklus (traffic) juba olemas
On olemas ütlus: "Mine sinna, kus raha on". 

Kas Sa teadsid, et USAs läheb iga teine e-kaubanduses liikuv dollar Amazoni? 
See näitab seda, kuivõrd suur tegija Amazon tegelikkuses on.
Neil juba on oma kodulehel meeletult suur liiklus, seda eriti USAs. See on turvaline ja usaldusväärne koht, kust osta ning inimesed on hästi kursis, kuidas Amazon töötab.
Seepärast pole Sul vaja võita ostja usaldust, kuna Amazonil on see usaldus juba olemas. 
4. FBA (Fulfillment By Amazon)
Amazon on see, kes võtab enda kanda e-kaubanduse raske osa – logistika. 
Nad tegelevad pakkide postitamise, tagastamise ning tellimustega seotud tellimustega. 

Tänu sellele on Amazoni müüjatel võimalus keskenduda turundusele ja toote kuvamise järjekorra optimiseerimisele. 
5. Amazonil on 12 turgu
Amazon  on praeguseks jõudnud juba 12 turule: 
USA, Kanada, Mehhiko, Inglismaa, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Jaapan, Hiina, India ja Austraalia. 
Kõigil turgudel kasutavad nad sarnast või sama platvormi, mistõttu, kui Sa oled ühe kasutamises meister, on Sul lihtne kasutada ka teisi platvorme ning toimetada erinevatel turgudel. 

Lisaks on neil olemas ressursid, et lüüa läbi igal turul. Seega on läbi laienemise tulemas ka uusi turgusid. 
6. Amazon tagab mastaapsuse
Isegi, kui Sa müüd ainult ühel Amazoni turul, näiteks USAs, on Sul ikkagi võimalik kasvada tõeliselt kiiresti ja SUUREKS.
Aga muidugi, tegelikkuses asub meie sihtgrupp, kellele me Amazoni kaudu müüme, üle kogu maailma laiali. Kapade müük toimub globaalselt, kuid seda mugavalt meie enda kodudest.
7. Amazoni müüjaks registreerimine on kiire 
Registreerimine ja enda Amazoni müüja keskse konto ülesseadmine on niivõrd kiire, et Sa võid müümist alustada juba selsamal päeval. 
8. Amazon on nii passiivne, kui üks e-kaubandus olla saab
Enda Amazoni konto ehitamine tähendab iseenda brändi ehitamist. 
Seda erinevalt tütarettevõttena tegutsemisest või jaemüüjana vahendamisest, kus müüte teiste inimeste tooteid. 

Amazon annab teile võimaluse müüa oma toodet ja seda oma kaubamärgi alt. Viimast on teil võimalik, kui otsustate sellest ärist väljuda, hiljem müüa.

Praegu on USA-s suur nõudlus Amazoni ettevõtete (kaubamärgid, mis müüvad Amazonis) järele. See tähendab, et on palju ostjaid, kes otsivad võimalust omandada Amazonis tooteid müüv kaubamärk.

By Roxie
July 25, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
Company Address | ONESELF LTD, Unit 1109, Kowloon Centre, 33 Ashley Road, Tsim Sha Tsui Kowloon, HONG KONG 
Contact Information | email: info@tonyandvik.com
Copyright © TONYANDVIK.COM. All rights reserved.