Amazoni Äri?
Ehita kiirelt online äri ja kasvata oma müüke maailma suurimas "kaubanduskeskuses", Amazonis
September 25, 2018
Viktor Villand esinemas Eesti esimesel Asukohavabaduse konverensil. Foto: Marit Kuusk
Viktor Villand on pühendanud oma elust enam kui 4 aastat Amazoni äri õppimisele ja arendamisele. Praeguseks on nende ettevõttes enam kui 40 töötajat, töötavad nelja brändi kallal, on välja lasknud üle 300 toote ning müüvad üheksal Amazoni platvormil. Sel suvel pani Viktor kokku online-minikursuse, mis on tasuta ning olemas ka eestikeelsena.

“Mäletan liigagi selgelt, mida tähendab olukord, kui teha omal nahal läbi kõik vead, millest nad nendel erinevatel Amazoni koolitusel ei rääkinud – see oli ikka päris kohutav tunne,” meenutas Viktor olukorda, kus ta oli juba kümneid tuhandeid koolituse alla pannud ning tuupinud kui hull, kuid ikka ei midagi.

Sõbrad ka juba kõrvalt ütlesid, et kuule, ikka täpselt see sama jutt, aga tulemusi ei kuskil, aitab küll, lõpeta ära see jama. Kuid Viktor ei jätnud jonni, sest usk endasse oli tal alles.

Tundub, et õigesti tegi, kuna tänaseks on tal edukas Amazoni äri, mis toonud Amazoni turule üle 300 toote ning saavutas 2.5 aastat peale alustamist müügikäibeks enam kui 1.5 miljonit dollarit kuus.
“Selleks, et sinna punkti jõuda, oli meeletult kaotusi ja hulk õppimist, mis võttis aega, vaeva ja energiat. Samal ajal kolisin Filipiinidele, et luua süsteem ning oma ettevõte automatiseerida,” kirjeldas Viktor Villand. Tänaseks on mees koos oma äripartner Toni Raehalme´ga kokku pannud mitu Amazoni-teemalist koolitust.  
By Kristi Märk
September 25, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 20, 2018 by Roxie
Peale seda, kui Sa oled ette valmistanud ja aktiveerinud enda toote müügilehe, repared and activate your listing, on Sul vaja müükide saamiseks ja Amazonis edu saavutamiseks seda lehekülge pidevalt täiendada ning enda konto eest hästi hoolitseda. 

Võimalikult “terve” konto (healthy account) on oluline nii Sulle endale kui ka selleks, et Amazon ei sulgeks Su müügilehekülge ega kontot.

On oluline, et Su tegevus on süstemaatiline, põhinedes numbritel ja uurimustel, mis Amazon Sulle andnud on. Kui müügilehekülg on hästi tehtud, pole optimeerimine alguses vajalik. Seega saad Sa jätkata koheselt pingereastamise ja müükide suurendamisega.
By Roxie
September 20, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 19, 2018 by Roxie
Seni, kui Sa ootad, et Su toode saabuks Amazoni lattu, kasuta seda aega, et tegeleda oma toote müügilehega. Pea meeles, et see on Sinu müügitööriist, mis põhineb kõigil nendel otsingutel [1], mis me teinud oleme.

Enamik Amazoni müüjaid seesuguse eeltööga ei tegele ja tänu sellele on meie konkurentsieeliseks kogu see info, mida saame kasutada, et võrreldes konkurentidega panna kokku parem müügileht.

Siin on 5 asja, mida on vaja teha enne toote müügilehe lansseerimist, optimeerimist ja pingereastamist.
By Roxie
September 19, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 18, 2018 by Roxie
Peale seda, kui oleme teinud oma esimest ideaalset toodet puudutava otsingu ja uurimistöö, hakkame nüüd otsima õiget tarnijat.

Esiteks on oluline, et Sa oleksid teadlik, mis on see, mille tõttu Su toode ülejäänud massist eristub.
 
Teiseks on oluline tagada hea kvaliteet ning seejärel kõnealune toode kiiresti Amazoni poole teele panna.
By Roxie
September 18, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 17, 2018 by Roxie
Iga edukas teekond algab lihtsa uurimustööga. Ükskõik, kas see teekond on akadeemiline või seotud toidu, tervise, fitnessi, reisimise või äriga. 

Meil on vaja natuke tausta uurida, enne, kui söandame tundmatus kohas vette hüpata.
Miks? See on enesealalhoiuinstinkt. Kuigi anname endale aru, et see on riskantne, on seesugune turvalisuse otsimine meie loomuses.

Kuidas on võimalik tunda end turvaliselt isegi siis, kui see on riskiga seotud? Enne, kui Sa said teada, et see on riskantne, tegid Sa juba ära enda uurimistöö. Sa lugesid kusagilt, mis on plussid ja miinused.

Sa tead edukuse määra ja tõenäosust, kui otsustad seda teha. Ja Sa tead ka seda, mida Sul on kaotada, kui Sa läbi kukud. Selle teadmisega on tegemist teadlikult võetud riskiga, mis on – eriti, kui arvestada tulemust, mis lõpus ootab – seda kõike väärt.

Jah, Amazoni äris on risk, kuid kasu on rohkem, seda eriti siis, kui enda algne uurimistöö 
korralikult ja õigesti teha.

Sa tead juba seda, kui palju Sa riskid või investeerid, kui Sa enda Amazoni äriga alustad. Allpool oleme toonud viis asja, mida Sul on vaja enda Amazoni äriga alustamist teha.

See nimekiri säästab Sinu aega ja vähendab tõenäosust, et teed mõne eriti suure ja saatusliku vea.
By Roxie
September 10, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 17, 2018 by Roxie
Peale seda, kui Sa tead nüüd kõiki etappe, mis Sul vaja läbi käia, et Amazonis edu saavutada, mõtiskled Sa kindlasti selle üle, kui palju on Sul vaja investeerida, et enda Amazoni äriga alustada. 

Mis on minimaalne summa ja mis on soovituslikult igati arvestatav algkapital, millise investeeringuga Amazoni äri alustada?

Ilmselt otsid vastuseid ka nendele küsimustele, et millesse täpsemalt siin ennekõike 
investeerida on vaja. 

Loe läbi see blogipostitus, et saada ülevaade, kuhu investeerimine on kindlasti vajalik ning 
kuhu vabatahtlik. 
By Roxie
September 10, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
September 10, 2018 by Roxie
Millised neli etappi on Sul vaja läbida eduka Amazoni äri püsti panemiseks? 
Amazon on suurim e-kaubanduse platvorm, mis annab müüjatele mugavuse läbi selle, et neil on ka suurim soorituskeskus, Fulfillment By Amazon (FBA). 

Kui vaatame kõiki neid põhjuseid, pole mingi ime, miks Sa soovid enda online äri just Amazonis alustada.

Lisaks mõtiskled Sa ilmselt selle üle, mis on need asjad, mis aitavad Sul edukaks saada, ilma, et kulutaksid liiga palju aega, raha ja energiat võimalike vigade tegemisele.
Sul veab! Sest Amazon Amazon Mastery kursuse raames arutame ka neid etappe, mis Sul on vaja läbida, et Amazoni äris edukaks saada.

Enne, kui läheme selle diskussiooniga süvitsi, on siin ülevaade, mida Sa selle kursuse raames õppida saad.
By Roxie
September 10, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
July 25, 2018 by Roxie
On olemas palju erinevaid müügiplatvorme, mida enda online äri alustamiseks kasutada. 
Nii et miks just Amazon? 

Selles blogipostituses arutleme põhjuste üle, miks Amazon on parim ärivõimalus ning suurepärane koht, kus alustada iseenda e-kaubanduse impeeriumiga.
By Roxie
July 25, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
Company Address | ONESELF LTD, Unit 1109, Kowloon Centre, 33 Ashley Road, Tsim Sha Tsui Kowloon, HONG KONG 
Contact Information | email: info@tonyandvik.com
Copyright © TONYANDVIK.COM. All rights reserved.