THE INSIDERS LABS
BUILD | GROW | PROSPER
Meil on rõõm tervitada Sind 
Amazoni ettevõtjate ja turundajate 
online kogukonnas THE INSIDERS LABS!
THE INSIDERS LABS
BUILD | GROW | PROSPER

Meie oleme Tony & Vik ning siinses The Insiders Labs koolituskeskkonnas avaldame "mudeli", mis aitas meil jõuda punkti, kus meie Amazoni äri kuukäive jõudis miljoni dollarini kuus.
The Insiders Labs on võti ja ligipääs meie aastate pikkusele tööle, kogemustele, teadmistele.  Tegemist on õpikeskkonnaga, kus on hulgaliselt süsteeme ja õpetusi, kuidas kasvatada oma äri ning suurendada Amazoni müüke. 

Teisisõnu soovime Sulle anda parima kingituse, mida üks Amazoni müüja saab teisele Amazoni müüjale anda.

Nii on siin sisuliselt kogu meie äri saladused, millele on nüüdsest ka teil võimalik ligi pääseda. Ja mis kõige parem – seda kõike täiesti TASUTA.  
Siinjuures eraldi  
TERE TULEMAST kõigile
Amazon Estonia Aastakonverentsil
osalejatele!

Ära kuluta oma aega, energiat, raha ja närvirakke, tehes Amazonis alustades neidsamu vigu, mis kõigi teiste poolt juba ammu läbi tehtud
Siin on see, mis Sa saad... 
Kohene ligipääs 12 väärtuslikule Amazoni äri tehnikale, mis aitavad Sind kindlasti oluliselt kiiremini edasi
TASUTA allalaetavad failid ja näidisvormid, mida Sa saad enda äris kasutada  
Õppimise, töötamise ja ülemaailmne networking keskkond, kus Sa oled ümbritsetud teistest sarnaselt mõtlevatest Amazoni professionaalidest 

  •  ON AMAZON – kasvata müüke Amazoni platvormil
  •  OFF AMAZON – kõik Amazoni välised taktikad, mis on seotud müükide suurendamisega 
  •  SKALEERIMINE - müügid, inimesed, brändingu strateegia, finantsid, süsteemid
  •  RAAMATUD – suurepärane viis lisada väärtust igale ettevõtjale ja mistahes ettevõttele. Veelgi enam, tegelikkuses oleme tänaseks seda meelt, et õigel ajal õigete raamatute lugemine ei ole mitte ainult kasulik, vaid ka kasumlik 
NB! Kogu sisu ja kõik materjalid on inglise keeles
The Insiders Labs on kiire, mugav ja äge viis õppida, 
kuidas enda  Amazoni äri kasvatada  
Miks Amazon?
Amazonis müümine on ilmselt kõigi aegade suurim "kullapalavik", mida internetis nähtud. Tegemist on hiiglastliku online platvormiga, mille paljud müüjad on olnud võimelised saavutama meeletu kasvu. 
Selleks on kaks põhjust
1. Üks põhjus, miks Amazoni platvormil kaubitsejatel on suur käive, on see, et neil on võimalus jõuda kiiresti ülemaailmselt sadade miljonite klientideni. 

Meie enda online poes pole see võimalik, seda eriti siis, kui müügid toimuvad kohalikul tasandil. 
Kui võrdleme klientuuri suurust ühes riigis versus seda hulka tarbijaid, kelleni läbi Amazoni on võimalik jõuda, siis esimene kahvatub, kuna need kaks asja pole isegi mitte võrreldavad.
2.  Teine oluline faktor on see, et Amazoniga on võimalik toimetada hästi kiires tempos. Sa saad oma tooteidee ära testida ning seejärel oma müükidega raketina taevasse põrutada. 

See kõik baseerub Amazoni poolt valmis tehtud ja stardivalmsi mehhanismidel nagu ladustamine, pakkimine, tagastamise reeglid ja kodulehekülg.  
Siin on 3 valikulist ägedat asja, 
mida on võimalik  tänu The Insiders Labs´ile saavutada 

1. Sa saad elada ja reisida, kus iganes Sa soovid
The Insiders Labs peamine eesmärk on õpetada Sulle seda, kuidas luua veebipoode nii, et see äri ei sõltuks teie asukohast. See on võimalik, kuna Amazonis on olemas teised osapooled, kes Sinu asemel toodete ladustamise ja transpordi eest vastutavad.
2. Võimalus piiramatuks sissetulekuks
Teiste jaoks töötades on Sinu sissetuleku tase fikseeritud. Ühelt poolt toob see Sinu igapäevaellu selle, et saad mingeid olukordi ette prognoosida, kuid teisest küljest ei saa Sa kunagi kogema järsku sissetuleku kasvu.
Tänapäeval ei tähenda palgatöö sellist turvalisust, nagu varem. Ettevõtted kolivad oma tegevusega teistesse riikidesse, mistõttu on paljud inimesed sunnitud taas uut töökohta otsima.
Loomulikult ei saa me lubada kellelegi miljoneid dollareid. Ainuüksi rahast mõtlemine ei ole hea viis mitte millegi alustamiseks. Ometi, mis seal salata, luues online poe seesuguse ärimudeli alusel, mis toetab kiiret kasvu, on samal ajal võimalik koristada päris korralik saak, mis enda raske tööga välja teenitud.
3. Veeda aega, tehes neid asju, mis Sulle meeldivad
Sul on vabadus veeta oma aega, tehes asju, mida Sa armastad ja seda kõike siis, kui Sa tahad.
See võib tähendada igapäevaseid jalutuskäike koos lastega, enda mootorratta suvehooajaks valmis panemist või talve veetmist Tais.

Meie sooviks pole maalida ebarealistlik pilt edust online äris, sest fakt on see, et see nõuab kõva tööd, pühendumist ja ohverdamist. Asjad ei liigu mitte alati edasi nii kiiresti, kui tahaks, ja miski ei tule tasuta. Ometi, kui Sa oled valmis tõeliselt enda elu muutma, on see absoluutselt võimalik. 
Meie varasematel kursustel osalejate tagasiside
"Minu jaoks oli selle kursuse jooksul õpitud kõige väärtuslikum asi see, kuidas konkurente hinnata ning kuidas teostada märksõna otsingut."   
- Alvar 

"Kõige ägedam asi, millest ma selle kursuse jooksul aru sain, on see, et kui piisavalt uskuda, on võimalik igaühel edu saavutada. 
Nagu Toni meile korduvalt ütles – ainuke viga, mis me teha saame, on alla anda."   -  Piret
Eriline KINGITUS 
Kõigile nendele, kes otsustavad koheselt tegutseda 

Lisaks The Insiders Labs materjalide tasuta ligipääsule, saad Sa ühtlasi liituda täiesti TASUTA meie Amazon Mastery kursusega väärtuses 1579 eur 
 
Jah, Sa lugesid õigesti...
Kõik LAB'siga liitujad saavad ligipääsu professionaalsele Amazon Mastery kursusele TASUTA! 
Liitu The Insiders Labs´iga TÄNA ja Sind ootab
THE INSIDERS LABS
  •  14-päevane TASUTA pakett. Peale 14 päeva 77€ kuus, mille saab katkestada paari klikiga
  •  Kohene ligipääs väärtuslikele Amazoni äri tehnikatele
  • TASUTA allalaetavad failid ja näidisvormid
  •  Igal kuul uus sisu ja teemad
  •  Amazon Mastery kursusega TASUTA liitumine
0€
Liitumise saate katkestada iga kell vaid paari klikiga!